Jdi na obsah Jdi na menu
 


  

Školní závody v obřím slalomu

 

1 Šitina Tomáš 26.7 26.2 27.7 80.6
2 Kotoučková Klára 26.1 27.6 29.7 83.4
3 Čukan Ríchard 29.5 30.5 30.6 90.6
4 Hroch Tomáš 32.8 33.6 33.6 98
5 Pirožek Vojtěch 33.6 32.9 34.4 100.9

 

1 Šedivka Pavel 35.2 35.1 36 106.3
2 Posejpal Antonín 35.7 35.6 36.3 107.6
3 Hanák Dominik 38.2 37.2 37.6 113

 

1 Máslová Andreja 34.2 34.4 34.7 103.3
2 Droppová Eliška 40.4 38.3 37.3 116
3 Šarmanová Adéla 45 42.4 37.1 124.5

 

1 Grundmann Martin 26.1 25.9 26.6 78.6
2 Šedivková Kateřina 29 28.8 30 87.8
3 Grundmann Michal 31.8 32.2 32.7 96.7

 

1 Kotouček Tomáš 23.8 24 24.3 72.1
 2  Křenek Vojtěch  23.5  24  24.8  72.3
 3 Masařík Lukáš 32.4 33.9 34.4 100.7

 

1 Prokýšková Veronika 24.2 23.9 24.8 72.9
2 Křičková Eliška 24.7 25.1 26 75.8
3 Hrochová Zuzana 25.1 25.4 26.3 76.8


1 Davidová Michaela 22.8 22.6 23.5 68.9
2 Horáčková Adéla 24.8 25.3 26.2 76.3

 

1 Messner Adam 22.8 23 23.4 69.2
2 Horáček René 23.5 23.5 24.5 71.5
3 Posjpalová Denisa 35.4 34 35 104.4

 

 

Oddílové závody v obřím slalomu  

  Jméno 1.kolo 2.kolo celkem
1. Kotoučková Klárka 41.59 39.41 81.00
2. Čukan Ríša 43.83 40.88 84.71
3. Prokop Vojta 1.01.93 59.89 2.00.82

 

1. Voda Fanda 38.15 37.88 76.03
2. Šitina Tomáš 38.98 37.95 76.93
3. Van Steelant Filip 39.13 37.92 77.05

 

1. Davidová Míša 31.44 30.56 62.00
2. Prokýšková Verča 34.28 34.17 68.45
3. Wernerevá Kristýnka 38.37 34.40 72.77

 

1. Křenek Vojta 34.18 32.76 66.88
2. Van Steelant Dan 33.73 33.24 66.97
3. Kotouček Tom 35.30 33.64 68.94
4. Voda Jára 37.08 35.48 72.56

 

1 Zajíček Lukáš 29.65 29.93 59.58
2 Křenek Lukáš 31.69 31.07 62.76
3 Droppa Fanda 31.89 31.04 62.93

 

1 Kotoučková Martina 34.26 33.10 67.36
2 Prokopová Lenka 40.65 38.71 79.36
3 Křenková Lenka 43.48 41.86 85.34
4 Čukanová Markéta 50.05 43.58 93.63
  Davidová Marcela 32.34 32.14 64.48

 

1 Kotouček Láďa 30.36 30.52 60.88
2 David Martin 31.87 30.54 62.41
3 Čukan Michal 32.48 32.42 64.90
4 Křiček Vladimír 32.91 32.14 65.05
5 Šitina Tomáš 33.81 33.10 66.91
6 Prokýšek Michal 34.94 33.08 68.02
7 Werner Luděk 38.06 37.54 75.60

 

 

 Tandem v obřím slalomu

1 Míša a Martin Davidovi 31.85
2 Tom a Láďa Kotoučkovi 34.12
3 Vojta a Lukyn Křenkovi 34.89
4 Dan V Steelant a Fanda Droppa 34.98
5 Verča a Michal Prokýškovi 35.98
6 Kiki Wernerová a Marcela Davidová 36.65
7 Jára Voda a Vláďa Křiček 37.38
8 Tomík a Tom Šitinovi 37.54
9 Fanda Voda a Luky Zajíček 38.03
10 Filip V Steelant a Luďa Werner 39.71
11 Klárka a Martina Kotoučkovi 40.94
12 Ríša a Michal Čukanovi 41.02
13 Vojta a Lenka Prokopovi 56.47

 

 

 

 

Úpské údolí 23.3.2011

 

Pořadí St. číslo

1.kolo 2.kolo celkem








Kategorie 1. třída











1. 5. Bohdan Anton Sv 28,07 27,49 55,56
2. 13. Šitina Tomáš MB 28,49 27,7 56,19
3. 7. Regina Tomáš JL 30,94 29,5 60,44
4. 11. Zlatník Luboš Sv 30,58 31,49 62,07
5. 4. Matasová Kateřina HM 31,71 31,4 63,11
6. 6. Čukan Richard MB 33,56 32,04 65,6
7. 9. Vrbenský Vojtěch Sv 35,95 35,54 71,49
8. 2. Kout Matyáš JL 37,7 34,2 71,9
9. 8. Zbitková Anna HM 37,47 34,63 72,1
10. 1. Kotoučková Klára MB 30 46,01 76,01
11. 10. Hroch Tomáš MB 40,3 36,48 76,78
12. 12. Pirožek Vojtěch MB 46,16 37,83 83,99
 

Kategorie 2. a 3. třída dívky



0
19. Mičánková Nela Sv 26,07 26,66 52,73
17. Křičková Eliška MB 27,02 27,73 54,75
18. Němcová Tamara JL 27,59 28,46 56,05
14. Uiberlayová Anna JL 30,02 29,19 59,21
16. Klozová Věra Marie Sv 31,87 31,31 63,18
21. Nováková Michaela Sv 34,92 32,84 67,76
15. Kubíčková Daniela Ž 40,4 34,62 75,02
20. Třebešková Bára Ž 36,3 45,04 81,34

 


Kategorie 2. a 3. třída chlapci




1. 31. Pour Richard JL 24,42 24,47 48,89
2. 28. Kotouček Tomáš MB 24,59 24,61 49,2
3. 24. Křenek Vojtěch MB 25,55 24,91 50,46
4. 27. Fleischer Leonard Sv 25,32 25,16 50,48
5. 29. Kašpar Dominik JL 25,78 26,42 52,2
6. 30. Siddall R.Ch. Sv 27,45 26,96 54,41
7. 26. Pech Jan Ž 30,87 29,31 60,18
8. 25. Hřebačka Vojtěch JL 30,54 30,71 61,25
9. 23. Volman Lukáš Sv 30,81 30,57 61,38
 

 


Kategorie 4. a 5. třída dívky




1. 39. Miškovská Adéla Sv 23,14 23,07 46,21
2. 36. Fleischerová Aneta Sv 23,56 23,59 47,15
3. 40. Vydrová Viktorie TU 24,19 23,62 47,81
4. 41. Bartoňová Kateřina Sv 25,21 25,06 50,27
5. 34. Prokýšková Veronika MB 26,48 25,97 52,45
6. 35. Kornfeldová Nathaly JL 26,81 26,71 53,52
7. 38. Hrochová Zuzana MB 27,15 26,87 54,02
8. 37. Stejskalová Bára Ž 34,42 33,48 67,9
9. 33. Kulichová Michaela Ž 33,16 35,06 68,22

 


Kategorie 4. a 5. třída chlapci



0
1. 48. Matas Tomáš HM 24,16 24,03 48,19
2. 53. Šplíchal Vladimír JL 24,86 24,35 49,21
3. 46. Šitina Jakub MB 25,05 24,56 49,61
4. 45. Hrušovský Jonáš SV 25,8 25,72 51,52
5. 51. Kahoun Adam MB 26,26 26,39 52,65
6. 54. Žalský Šlechtislav MB 26,63 26,15 52,78
7. 44. Honzík Matyáš JL 27,23 25,87 53,1
8. 47. Uiberlay Michal JL 26,95 26,48 53,43
9. 49. Rolenec Matyáš SV 27,92 28,09 56,01

10. 56. Košťál Ondřej JL 28,67 28,14 56,81
11. 50. Rohrbacher Daniel Ž 29,55 28,77 58,32
12. 43. Křižan David HM 31,64 29,03 60,67
13. 52. Drahník Matěj HM 31,07 30,33 61,4
14. 55. Moravec Michal SV 32,78 31,84 64,62
15. 57. Ivanov Filip HM 32,33 32,48 64,81

 

Kategorie 6.-7. třída dívky




61. Bejdáková Barbora SV 22,85 22,82 45,67
60. Davidová Michaela MB 23,53 23,25 46,78
64. Horáčková Adéla MB 26,94 26,62 53,56
65. Vodseďálková Andrea HM 26,91 26,74 53,65
63. Křížová Monika Ž 26,93 26,93 53,86
67. Waisarová Kateřina SV 27,12 27,57 54,69

 

Kategorie 6.-7. třída chlapci
















72. Rohrbach Dominik Sv 23,92 24,51 48,43
70. Pikl Jan Sv 25,41 25,54 50,95
74. Tůma Marek Sv 27,28 27,64 54,92
73. Havel David HM 28,02 28,17 56,19
69. Jon Matyáš HM 29,15 30,09 59,24
 


Kategorie 8. a 9. třída dívky





1. 78. Mocková Alena SV   
25,9 26,13 52,03
2. 76. Smolíková Barbora SV 27,5 28,23 55,73
3. 77. Fiedlerová Karolína SV 28,66 29,09 57,75

 

1. 86. Ledvinka David HM 23,18 23,36 46,54
2. 84. Mocek Martin Sv 23,68 24,31 47,99
3. 85. Messner Adam MB 24,77 24,84 49,61
4. 81. Horáček René MB 24,75 25,67 50,42
5. 83. Cibulka Jaroslav HM 26 25,74 51,74
6. 87. Peprníček Pavel SV 25,56 26,44 52
7. 80. Celba Dominik SV 27,51 27,95 55,46

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

сенсор на homtom ht3 pro

(urabeK, 11. 7. 2019 13:11)

сенсор на homtom ht3 pro: https://smartera.in.ua/sensor-homtom-ht3

XRumer 16.0 + XEvil solve BitFinex Captcha

(Sharonpiorm, 10. 3. 2019 14:30)

Absolutně nová aktualizace balíčku SEO / SMM "XRumer 16.0 + XEvil 4.0":
captcha řešení Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
a více než 8400 dalších kategorií captcha,
s nejvyšší přesností (80 až 100%) a nejvyšší rychlostí (100 img za sekundu).
Můžete připojit XEvil 4.0 k nejoblíbenějšímu softwaru SEO / SMM: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke a více než 100 dalších softwarů.

Zájem? Existuje spousta nepřehledných videí o XEvile na YouTube.
Hodně štěstí!

Re

(Coginvix, 30. 11. 2018 20:10)